• پارت تدبیر شکیبا
  • پارت تدبیر شکیبا
  • پارت تدبیر شکیبا
  • پارت تدبیر شکیبا
  • پارت تدبیر شکیبا

متاسفانه در ماه های اخیر مشاهده شده برخی افراد و یا شرکت ها با پیدا شدن تشابه اسمی یا نام مدیرعامل این شرکت باعث سوء استفاده از مشتریان قبلی و یا افراد جدید نموده اند خواهشمند است جهت مطرح کردن هرگونه شکایت و یا سوء استفاده ، با جناب آقای محمد اسکندری به سمت مدیرعامل تماس حاصل فرمایید.

مگنت ترمز پله برقی

توضيح فارسي : ترمز چیست؟

ترمزها از دید کلی به دو دسته اصطحکاکی و الکتریکی تقسیم بندی میگردند. ترمزهای اصطکاکی از رایجترین ترمزها می باشد که امروزه در صنایع بکار گرفته می شوند و خود به دو دسته دیسکی و کاسه ای طبقه بندی می گردند.

و اما ترمزهای الکتریکی که در پله برقی استفاده بسیار دارد این نوع ترمزها یک روتور ( آرمیچر) کوپل شده با محور گردنده وجود دارد که درون یک استاتور می چرخد. به محض ترمزگیری جریانی در استاتور القاء شده و این مجموعه باعث درگیر شدن لنت ترمز میگردد. مگنت ترمز در پله برقی ها متفاوت میباشد که بسته به مدل پله برقی ویا ظرفیت آنها متغییر میباشد. مگنت ترمز پله برقی در کنار موتور نصب گردیده و حتما در بازدید های منظم نیاز به بازرسی دارند .در پله برقی هایی که مگنت خراب یا تنظیم نباشد بسیار خطر آفرین بوده زیرا ذر زمان بروز خطا در سیستم به سرعت پله برقی را از حرکت نگاه داشته وباعث کاهش خسارات وارده میباشد.

در زمانی که پله برقی خاموش میباشد جلوگیری از حرکت آن مینماید زیرا اگر مگنت کار نکند به محض استفاده افراد از پله برقی خاموش باعث حرکت استپ ها با سرعت غیر قابل کنترل گردیده و احتمال سقوط افراد نیز میباشد.

شرکت پارت تدبیر شکیبا تامین کننده و وارد کننده انواع مگنت ترمز برای دستگاههای خاص میباشد همچنین عرض کننده انواع لنت ترمز و یا تعمیرات انواع مگنت ترمز برای برندهای معتبر مگنت لنز وسایر برندها مگنت انواع آسانسور و بالابرو...

قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

نام مگنت ترمز پله برقی :

مگنت ترمز پله برقی

عکس کوچک 1 :

files\8309\gallery\product\\timages\47451_200X200.png

عکس کوچک 2 :

files\8309\gallery\product\\timages\47451_145X145.png

عکس کوچک 3 :

files\8309\gallery\product\\timages\47451_40X40.png

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

3643

Copyright © 2012 partescalator.com rights reserved


طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی