اشتراک گذاری

استپ پله برقی

امروز می خواهیم شما را با یکی از مهمترین قطعات و تجهیزات پله برقی آشنا کنیم، به هر یک از پله های پله برقی استپ می گویند که نقش بسازایی در حمل و جا به جایی مسافران دارند. در زمان های قدیم استپ ها به صورت چوبی ساخته شده بودند اما به دلیل بروز اتفاقاتی از جمله شکستن استپ پله برقی چوبی و آتش سوزی تولید هر گونه استپ چوبی ممنوع شد بعد از آن استپی از جنس فولاد ساخته شد که آن هم معایب خودش را داشت در این صورت بود که سازندگان پله برقی استپی از جنس آلومینیوم را ساختند که مزایای زیادی دارد از جمله نیروی بسیار و ضد زنگ بودن آلومینیوم باعث محبوبیت این استپ در میان کاربران شد.

استپ پله برقی

استانداردهای استپ پله برقی

استپ های پله برقی باید با استانداردهای روز جهانی و با کیفیتی عالی ساخته شوند چون اگر در کیفیت استپ کم کاری شود باعث بروز اتفاق های جبران ناپذیری خواهد شد. در این مقاله به چند تا از استانداردهای استپ پله برقی اشاره می کنیم:

  • عمق شیار باید 10 میلیمتر باشد و اصلا نباید کمتر از این عدد باشد.
  • پهنای لبه ی شیارها بین ۵/۲ و ۵ میلی متر باشد.
  • عرض استپ ۵۸ الی ۱۱۰ سانتیمتر باشد.ارتفاع استپ پس از نصب بیشتر از ۲۴ سانتی متر نباشد.
  • توجه کنید که دیواره های عمودی استپ پله برقی حتما باید آجدار باشند همچنین سطح استپ به هیچ عنوان نباید لغزنده باشد تا مانع لیز خوردن کاربران بشود.
5/5(6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + بیست =

متاسفانه در ماه های اخیر مشاهده شده برخی افراد و یا شرکت ها با پیدا شدن تشابه اسمی یا نام مدیرعامل این شرکت باعث سوء استفاده از مشتریان قبلی و یا افراد جدید نموده اند ، لذا بدینوسیله اعلام می گردد:

1- شرکت پارت تدبیر شکیبا سهامی خاص می باشد و جزء شرکت های با مسئولیت محدود نمی باشد.

2- شرکت پارت تدبیر شکیبا با مدیریت آقای محمد اسکندری می باشد.

3- شرکت پارت تدبیر شکیبا عضو رسمی اتحادیه مربوطه با کد شناسه صنفی 0417667271 می باشد.

4- شرکت پارت تدبیر شکیبا از زمان تاسیس و ثبت شرکت هیچگونه تغییر آدرسی نداشته و همچنان در آدرس فوق الذکر مشغول فعالیت می باشد.

5- این شرکت هیچگونه شعبه، نمایندگی ندارد و همچنین یاد آور می شود که هیچ مسئولیتی نسبت به تشابه اسمی افراد غیر و شرکت های دیگر را نمی پذیرد.

این اخطاریه صرفا به اصرار مشتریان عزیز در سایت قرار گرفته و هشداری جهت جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان عزیز می باشد. با توجه به اینکه سعی ما ارائه خدمات صادقانه و سالم به مشتریان گرامی می باشد، جهت رفع پاره ای از ابهامات ، مواردی عنوان گردید، که امید است مورد توجه قرار گیرد. خواهشمند است جهت مطرح کردن هرگونه شکایت و یا سوء استفاده ، با جناب آقای محمد اسکندری به سمت مدیرعامل تماس حاصل فرمایید. لازم بذکر است درصورت مشاهده هرگونه کپی برداری از مطالب سایت و رزومه ، تقلب و سوء استفاده از نام مدیرعامل و نام شرکت ، این حق برای شرکت محفوظ می باشد تا موضوع را از طریق مراجع ذیصلاح و قضایی پیگیری نماید. استعلام از سابقه و حسن شهرت شرکت از کلیه مشتریان ما بلامانع می باشد.