اشتراک گذاری

شانه پله برقی

کامب پله برقی

شانه پله برقی در دو نوع آلمینیوم و پلاستیکی تولید میشود معمولا استپ پله برقی استیل از شانه های پلاستیکی و در استپ های آلمینیوم شانه های آلمینیوم استفاده میگردد. برای سفارش شانه تعداد دندانه، ابعاد شانه پله برقی، آکس به آکس سوراخ ها مورد نیاز میباشد. شرکت پارت تدبیر شکیبا عرضه کننده قطعات اصلی پله برقی در انواع برندهای مختلف میباشد.

درواقع یکی از قطعات مهم و کلیدی پله برقی که در سرویس ها و بازدیدهای ویژوال پله برقی همواره باید چک شود و شانه کامب پله برقی میباشد. معمولا نبود شانه و یا شکستگی کامب پله برقی باعث حادثه در پله برقی میشود که میتوان به آن قطع عضو و خراشیدگی های شدید را اضافه کرد. ایمنی پله برقی برای کاربران و استفاده کنندگان بسیار مهم بوده و شانه نیز در راستای تامین امنیت استفاده کنندگان پله برقی بسیار مهم میباشد که اگر در شیار استپ پله برقی هم اجسام خارجی گیر کرده باشد آنها را جا نموده و مانع ورود به پله برقی میشود ولی متاسفانه برخی از تعمیرکاران پله برقی با بالا آوردن کامب پلیت پله برقی فاصله ایمنی را رعایت نمیکنند و باعث بروز حادثه در پله برقی میشود.

شانه پله برقی
5/5(1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 1 =

متاسفانه در ماه های اخیر مشاهده شده برخی افراد و یا شرکت ها با پیدا شدن تشابه اسمی یا نام مدیرعامل این شرکت باعث سوء استفاده از مشتریان قبلی و یا افراد جدید نموده اند ، لذا بدینوسیله اعلام می گردد:

1- شرکت پارت تدبیر شکیبا سهامی خاص می باشد و جزء شرکت های با مسئولیت محدود نمی باشد.

2- شرکت پارت تدبیر شکیبا با مدیریت آقای محمد اسکندری می باشد.

3- شرکت پارت تدبیر شکیبا عضو رسمی اتحادیه مربوطه با کد شناسه صنفی 0417667271 می باشد.

4- شرکت پارت تدبیر شکیبا از زمان تاسیس و ثبت شرکت هیچگونه تغییر آدرسی نداشته و همچنان در آدرس فوق الذکر مشغول فعالیت می باشد.

5- این شرکت هیچگونه شعبه، نمایندگی ندارد و همچنین یاد آور می شود که هیچ مسئولیتی نسبت به تشابه اسمی افراد غیر و شرکت های دیگر را نمی پذیرد.

این اخطاریه صرفا به اصرار مشتریان عزیز در سایت قرار گرفته و هشداری جهت جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان عزیز می باشد. با توجه به اینکه سعی ما ارائه خدمات صادقانه و سالم به مشتریان گرامی می باشد، جهت رفع پاره ای از ابهامات ، مواردی عنوان گردید، که امید است مورد توجه قرار گیرد. خواهشمند است جهت مطرح کردن هرگونه شکایت و یا سوء استفاده ، با جناب آقای محمد اسکندری به سمت مدیرعامل تماس حاصل فرمایید. لازم بذکر است درصورت مشاهده هرگونه کپی برداری از مطالب سایت و رزومه ، تقلب و سوء استفاده از نام مدیرعامل و نام شرکت ، این حق برای شرکت محفوظ می باشد تا موضوع را از طریق مراجع ذیصلاح و قضایی پیگیری نماید. استعلام از سابقه و حسن شهرت شرکت از کلیه مشتریان ما بلامانع می باشد.