نصب پله برقی

شرکت پارت تدبیر شکیبا سهامی خاص باسابقه بیش از یک دهه نصب پله برقی در پروژه های ملی از جمله پله برقی مترو

پله برقی فرودگاه

پله برقی پل عابر مکانیزه شهری

پله برقی مجتمع تجاری

و پله برقی اماکن زیارتی: با اتکا به تیم فنی مجرب و همچنین تجربه طولانی و امنیت از لحاظ پوشش ریسک کلیه خطرات نصب در تمامی پروژه های سطح کشورآماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی می باشد.عمده فعالیت نصب ما برای شرکت های وارد کننده پله برقی وهمکاران بوده و تجربه نصب بیش از 50 برند مختلف و بیش از هزار پله برقی درکل کشور را داریم.

برتری ها:

1-هزینه نصب منطقی و مناسب

2-سرعت در کنار دقت دراجرای پروژه های بزرگ

3-تیم فنی وحرفه ای و توانمند

4-تجهیزات کامل شا مل جرثقیل های برقی و بروز

5-امنیت روانی و پوشش بیمه ای کلیه خطرات حتی برای رهگذران

این شرکت در پروژه های زیر اقدام به نصب پله برقی نموده است

متروی تهران ، ایران مال ، فرودگاه مهرآباد ، حرم حضرت معصومه ، مسجد جمکران ، مصلی قم ، رزمال ، تشریفات اهواز ، نیکامال و…..

لطفأ جهت مشاوره و نصب پله برقی با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

سوالی دارید؟

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان ، فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

متاسفانه در ماه های اخیر مشاهده شده برخی افراد و یا شرکت ها با پیدا شدن تشابه اسمی یا نام مدیرعامل این شرکت باعث سوء استفاده از مشتریان قبلی و یا افراد جدید نموده اند ، لذا بدینوسیله اعلام می گردد:

1- شرکت پارت تدبیر شکیبا سهامی خاص می باشد و جزء شرکت های با مسئولیت محدود نمی باشد.

2- شرکت پارت تدبیر شکیبا با مدیریت آقای محمد اسکندری می باشد.

3- شرکت پارت تدبیر شکیبا عضو رسمی اتحادیه مربوطه با کد شناسه صنفی 0417667271 می باشد.

4- شرکت پارت تدبیر شکیبا از زمان تاسیس و ثبت شرکت هیچگونه تغییر آدرسی نداشته و همچنان در آدرس فوق الذکر مشغول فعالیت می باشد.

5- این شرکت هیچگونه شعبه، نمایندگی ندارد و همچنین یاد آور می شود که هیچ مسئولیتی نسبت به تشابه اسمی افراد غیر و شرکت های دیگر را نمی پذیرد.

این اخطاریه صرفا به اصرار مشتریان عزیز در سایت قرار گرفته و هشداری جهت جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان عزیز می باشد. با توجه به اینکه سعی ما ارائه خدمات صادقانه و سالم به مشتریان گرامی می باشد، جهت رفع پاره ای از ابهامات ، مواردی عنوان گردید، که امید است مورد توجه قرار گیرد. خواهشمند است جهت مطرح کردن هرگونه شکایت و یا سوء استفاده ، با جناب آقای محمد اسکندری به سمت مدیرعامل تماس حاصل فرمایید. لازم بذکر است درصورت مشاهده هرگونه کپی برداری از مطالب سایت و رزومه ، تقلب و سوء استفاده از نام مدیرعامل و نام شرکت ، این حق برای شرکت محفوظ می باشد تا موضوع را از طریق مراجع ذیصلاح و قضایی پیگیری نماید. استعلام از سابقه و حسن شهرت شرکت از کلیه مشتریان ما بلامانع می باشد.