اشتراک گذاری

روش چیدمان پله برقی

در این مقاله، شما را با روش چیدمان پله برقی و شکل های مختلف چیدمان این سازه آشنا می کنیم. نوع چیدمان پله برقی بر اساس مدل این سازه و محل نصب و استفاده آن، متفاوت است. این مسئله بر کیفیت کار پله نیز تاثیر گذاشته و بدین جهت، اهمیت بسیار زیادی دارد. مهندسین پارت تدبیر شکیبا، بر اساس فاکتورهای مورد نظر و استانداردهای جهانی، بهترین روش چیدمان پله برقی را انتخاب و اجرا می کنند تا سازه، بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشد.

روش چیدمان پله برقی

انواع چیدمان پله برقی

چیدمان پله برقی در چند طبقه به روش تکی

می توان گفت که ساده ترین روش چیدمان پله برقی، چیدمان تکی است. در این حالت، مسافرین برای رسیدن به پله بعدی، کوتاه ترین مسیر را طی می کنند و البته می توان در این مسیر، انگیزه هایی برای جذب مشتریان ایجاد کرد. این نوع آرایش بیشتر برای مکان هایی مناسب است که جریان حرکت افراد به یک سمت باشد؛ مثل مراکز خرید که حرکت مسافران به سمت بالا توسط پله برقی هایی که در یک سمت ساختمان هستند وحرکت مسافران به سمت پایین توسط پله برقی هایی که در سمت دیگر ساختمان هستند انجام می شود.

روش چیدمان پله برقی

چیدمان پله برقی در چند طبقه به روش ضربدری

یکی دیگر از روش های چیدمان پله برقی، روش ضربدری است که می توان از آن در مراکز چند طبقه استفاده کرد. در این روش مسافرین با سرعت بالایی بین طبقات جابجا می شوند و مسافت کمتری را برای جابجایی به دو پله برقی طی می کنند. این نوع چیدمان، به خصوص برای ساختمان های اداری، خدماتی و فروشگاه های بزرگ مناسب است؛ زیرا هم سرعت مناسب در جابجایی مسافرین تامین شده وهم گردش مسافرین درفضای تجاری صورت می گیرد.

روش چیدمان پله برقی

چیدمان پله برقی در چند طبقه به روش موازی

روش موازی هم یکی دیگر از روش های چیدمان پله برقی است در صورت وجود فضای کافی پاگرد در دو طبقه، اجرا می شود. معمولا این روش در ساختمان هایی کاربرد دارد که جابجایی حجم زیادی از مسافر در زمان مشخص دارند؛ اماکنی همچون فرودگاه، ایستگاه های راه آهن و … .

روش چیدمان پله برقی
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − یازده =

متاسفانه در ماه های اخیر مشاهده شده برخی افراد و یا شرکت ها با پیدا شدن تشابه اسمی یا نام مدیرعامل این شرکت باعث سوء استفاده از مشتریان قبلی و یا افراد جدید نموده اند ، لذا بدینوسیله اعلام می گردد:

1- شرکت پارت تدبیر شکیبا سهامی خاص می باشد و جزء شرکت های با مسئولیت محدود نمی باشد.

2- شرکت پارت تدبیر شکیبا با مدیریت آقای محمد اسکندری می باشد.

3- شرکت پارت تدبیر شکیبا عضو رسمی اتحادیه مربوطه با کد شناسه صنفی 0417667271 می باشد.

4- شرکت پارت تدبیر شکیبا از زمان تاسیس و ثبت شرکت هیچگونه تغییر آدرسی نداشته و همچنان در آدرس فوق الذکر مشغول فعالیت می باشد.

5- این شرکت هیچگونه شعبه، نمایندگی ندارد و همچنین یاد آور می شود که هیچ مسئولیتی نسبت به تشابه اسمی افراد غیر و شرکت های دیگر را نمی پذیرد.

این اخطاریه صرفا به اصرار مشتریان عزیز در سایت قرار گرفته و هشداری جهت جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان عزیز می باشد. با توجه به اینکه سعی ما ارائه خدمات صادقانه و سالم به مشتریان گرامی می باشد، جهت رفع پاره ای از ابهامات ، مواردی عنوان گردید، که امید است مورد توجه قرار گیرد. خواهشمند است جهت مطرح کردن هرگونه شکایت و یا سوء استفاده ، با جناب آقای محمد اسکندری به سمت مدیرعامل تماس حاصل فرمایید. لازم بذکر است درصورت مشاهده هرگونه کپی برداری از مطالب سایت و رزومه ، تقلب و سوء استفاده از نام مدیرعامل و نام شرکت ، این حق برای شرکت محفوظ می باشد تا موضوع را از طریق مراجع ذیصلاح و قضایی پیگیری نماید. استعلام از سابقه و حسن شهرت شرکت از کلیه مشتریان ما بلامانع می باشد.