خدمات اورهال پله برقی

خدمات اورهال پله برقی

اورهال پله برقی: با توجه به اینکه سابقه نصب و استفاده از پله برقی به بیش از چهار دهه در کشور می رسد تعدادی از پله برقی های قدیمی دچار استهلاک وخرابی گردیده اند این شرکت با فعال سازی تیم اورهال و تعمیرات اساسی آماده تعمیرو تجهیز آپشن های به روز می باشد. با توجه به وجود انبار کامل قطعات یدکی درصورت عقد قرارداد تأمین قطعات پس از تأیید کارفرما هر گونه قطعه یدکی پله برقی در سریعترین زمان تأمین خواهد شد.امکان اورهال پله برقی های قدیمی و نصب آپشن ها ، این فرصت را به کار فرما خواهد داد تا با هزینه به مراتب پایین تری پله برقی را با شکل وشمایل جدید بروز رسانی نمایند.

برای پله برقی های قدیمی که نیاز به اخذ استاندارد داشته باشند ، نیاز به تغییر و ایمن نمودن و همچنین تجهیز پله برقی به سنسور استپ میسینگ و دیگر پارامتر های ایمنی می باشد. این شرکت امکان تجهیز ، بروزرسانی ، استانداردسازی و نوسازی پله برقی را داشته و با اولین تماس همکاران ما جهت ارائه خدمات در اقصی نقاط کشور ارسال خواهند شد.

امکان تعویض کامل استیل ها- استپ چین – تابلو برق پله برقی – درخت سیم پله برقی- استپ ها وهندریل می باشد.برای کلیه خدمات و قطعات گارانتی واقعی عرضه می گردد.

مزایا:

1-صرفه جویی درقیمت تمام شده

2- سرعت راه اندازی سریع

3-گارانتی همانند پله برقی نو

4-تجهیز بروز آپشن ها شامل اتوستارت- لاینتینگ و…..

در زیر تعدادی از عکس های پروژه هایی که اورهال گردیده است به اشتراک گذاشته می شود.

سوالی دارید؟

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان ، فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

متاسفانه در ماه های اخیر مشاهده شده برخی افراد و یا شرکت ها با پیدا شدن تشابه اسمی یا نام مدیرعامل این شرکت باعث سوء استفاده از مشتریان قبلی و یا افراد جدید نموده اند ، لذا بدینوسیله اعلام می گردد:

1- شرکت پارت تدبیر شکیبا سهامی خاص می باشد و جزء شرکت های با مسئولیت محدود نمی باشد.

2- شرکت پارت تدبیر شکیبا با مدیریت آقای محمد اسکندری می باشد.

3- شرکت پارت تدبیر شکیبا عضو رسمی اتحادیه مربوطه با کد شناسه صنفی 0417667271 می باشد.

4- شرکت پارت تدبیر شکیبا از زمان تاسیس و ثبت شرکت هیچگونه تغییر آدرسی نداشته و همچنان در آدرس فوق الذکر مشغول فعالیت می باشد.

5- این شرکت هیچگونه شعبه، نمایندگی ندارد و همچنین یاد آور می شود که هیچ مسئولیتی نسبت به تشابه اسمی افراد غیر و شرکت های دیگر را نمی پذیرد.

این اخطاریه صرفا به اصرار مشتریان عزیز در سایت قرار گرفته و هشداری جهت جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان عزیز می باشد. با توجه به اینکه سعی ما ارائه خدمات صادقانه و سالم به مشتریان گرامی می باشد، جهت رفع پاره ای از ابهامات ، مواردی عنوان گردید، که امید است مورد توجه قرار گیرد. خواهشمند است جهت مطرح کردن هرگونه شکایت و یا سوء استفاده ، با جناب آقای محمد اسکندری به سمت مدیرعامل تماس حاصل فرمایید. لازم بذکر است درصورت مشاهده هرگونه کپی برداری از مطالب سایت و رزومه ، تقلب و سوء استفاده از نام مدیرعامل و نام شرکت ، این حق برای شرکت محفوظ می باشد تا موضوع را از طریق مراجع ذیصلاح و قضایی پیگیری نماید. استعلام از سابقه و حسن شهرت شرکت از کلیه مشتریان ما بلامانع می باشد.