اشتراک گذاری

استپ چین پله برقی

زنجیر پله برقی

زنجیر پله برقی از حساس ترین و گران ترین قطعات پله برقی میباشد. که نیروی وارده استپ ها و وزن افراد استفاده کننده پله برقی را تحمل نموده و در سایزها و ابعاد متفاوتی تولید میگردد زنجیر پله برقی از پلیت های سخت کاری شده به همراه رولر تشکیل گردیده و به همین درایو و چرخ دنده اصلی اتصال میگردد برای سفارش زنجیر استپ چین حتما مارک دستگاه پله برقی قطعه رولر و ابعاد لینک های زنجیر مورد نیاز است معمولا زنجیر پله برقی در انواع : زنجیر پله برقی داخل سالن- زنجیر پله برقی اوت دور – زنجیر پله برقی هوی دیوتی – زنجیر پله برقی رول بیرون تولید میگردد. واردات و فروش انواع زنجیر اصلی پله برقی از برند های معتبر اروپایی و آسیایی

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 1 =

متاسفانه در ماه های اخیر مشاهده شده برخی افراد و یا شرکت ها با پیدا شدن تشابه اسمی یا نام مدیرعامل این شرکت باعث سوء استفاده از مشتریان قبلی و یا افراد جدید نموده اند ، لذا بدینوسیله اعلام می گردد:

1- شرکت پارت تدبیر شکیبا سهامی خاص می باشد و جزء شرکت های با مسئولیت محدود نمی باشد.

2- شرکت پارت تدبیر شکیبا با مدیریت آقای محمد اسکندری می باشد.

3- شرکت پارت تدبیر شکیبا عضو رسمی اتحادیه مربوطه با کد شناسه صنفی 0417667271 می باشد.

4- شرکت پارت تدبیر شکیبا از زمان تاسیس و ثبت شرکت هیچگونه تغییر آدرسی نداشته و همچنان در آدرس فوق الذکر مشغول فعالیت می باشد.

5- این شرکت هیچگونه شعبه، نمایندگی ندارد و همچنین یاد آور می شود که هیچ مسئولیتی نسبت به تشابه اسمی افراد غیر و شرکت های دیگر را نمی پذیرد.

این اخطاریه صرفا به اصرار مشتریان عزیز در سایت قرار گرفته و هشداری جهت جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان عزیز می باشد. با توجه به اینکه سعی ما ارائه خدمات صادقانه و سالم به مشتریان گرامی می باشد، جهت رفع پاره ای از ابهامات ، مواردی عنوان گردید، که امید است مورد توجه قرار گیرد. خواهشمند است جهت مطرح کردن هرگونه شکایت و یا سوء استفاده ، با جناب آقای محمد اسکندری به سمت مدیرعامل تماس حاصل فرمایید. لازم بذکر است درصورت مشاهده هرگونه کپی برداری از مطالب سایت و رزومه ، تقلب و سوء استفاده از نام مدیرعامل و نام شرکت ، این حق برای شرکت محفوظ می باشد تا موضوع را از طریق مراجع ذیصلاح و قضایی پیگیری نماید. استعلام از سابقه و حسن شهرت شرکت از کلیه مشتریان ما بلامانع می باشد.