اشتراک گذاری

پله برقی

یکی از چالش های بزرگ در طبقات عمودی ساختمان جا به جایی نفرات میباشد. که پس از اختراع آسانسور و پله برقی دسترسی به طبقات بالا را تسهیل نموده و در شرایط فعلی یکی از تجهیزات ضروری مورد نیاز انتقال افراد میباشد. پله برقی ها نسبت به آسانسور ظرفیت جا به جایی بالاتری دارند و بیشتر در مراکز تجاری و یا فرودگاه – راه اهن و مترو استفاده میگردد. پله برقی معمولا با استفاده از EN 115 و در دو زاویه 30 و 35 درجه تولید میگردد و از لحاظ عرض در سه سایز پله برقی 60 سانتی متر- پله برقی 80 سانتی متر- پله برقی 100 سانتی متر است، که تا ارتفاع 6 متر پله برقی ها با زاویه 35 درجه و از ارتفاع 6 متر به بالابا زاویه 30 درجه تولید میگردند. در چند سال اخیر تولیدکنندگان چینی محصولات با کیفیت و قابل رقابتی را با سایر تولیدکنندگان اروپایی پله برقی تولید میکنند و همانطورکه میدانید به دلیل مواد اولیه ارزان و نیروی کار، تولیدکنندگان مطرح دنیا نیز کارخانه های خود و یا بخش اعظم تولید را به کشور چین منتقل نموده اند.

پله برقی- escalator- پله برقی کنی –پله برقی شیندلر- پله برقی اوتیس –پله برقی ایرانی- پله برقی کانه

پله برقی کنی –پله برقی شیندلر
5/5(2 امتیاز)
اگر درباره پله برقی سوال و یا نیاز به راهنمایی بیشتر دارید.
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

متاسفانه در ماه های اخیر مشاهده شده برخی افراد و یا شرکت ها با پیدا شدن تشابه اسمی یا نام مدیرعامل این شرکت باعث سوء استفاده از مشتریان قبلی و یا افراد جدید نموده اند ، لذا بدینوسیله اعلام می گردد:

1- شرکت پارت تدبیر شکیبا سهامی خاص می باشد و جزء شرکت های با مسئولیت محدود نمی باشد.

2- شرکت پارت تدبیر شکیبا با مدیریت آقای محمد اسکندری می باشد.

3- شرکت پارت تدبیر شکیبا عضو رسمی اتحادیه مربوطه با کد شناسه صنفی 0417667271 می باشد.

4- شرکت پارت تدبیر شکیبا از زمان تاسیس و ثبت شرکت هیچگونه تغییر آدرسی نداشته و همچنان در آدرس فوق الذکر مشغول فعالیت می باشد.

5- این شرکت هیچگونه شعبه، نمایندگی ندارد و همچنین یاد آور می شود که هیچ مسئولیتی نسبت به تشابه اسمی افراد غیر و شرکت های دیگر را نمی پذیرد.

این اخطاریه صرفا به اصرار مشتریان عزیز در سایت قرار گرفته و هشداری جهت جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان عزیز می باشد. با توجه به اینکه سعی ما ارائه خدمات صادقانه و سالم به مشتریان گرامی می باشد، جهت رفع پاره ای از ابهامات ، مواردی عنوان گردید، که امید است مورد توجه قرار گیرد. خواهشمند است جهت مطرح کردن هرگونه شکایت و یا سوء استفاده ، با جناب آقای محمد اسکندری به سمت مدیرعامل تماس حاصل فرمایید. لازم بذکر است درصورت مشاهده هرگونه کپی برداری از مطالب سایت و رزومه ، تقلب و سوء استفاده از نام مدیرعامل و نام شرکت ، این حق برای شرکت محفوظ می باشد تا موضوع را از طریق مراجع ذیصلاح و قضایی پیگیری نماید. استعلام از سابقه و حسن شهرت شرکت از کلیه مشتریان ما بلامانع می باشد.