اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

پله برقی

یکی از چالش های بزرگ در طبقات عمودی ساختمان جا به جایی نفرات میباشد. که پس از اختراع آسانسور و پله برقی دسترسی به طبقات بالا را تسهیل نموده و در شرایط فعلی یکی از تجهیزات ضروری مورد نیاز انتقال افراد میباشد. پله برقی ها نسبت به آسانسور ظرفیت جا به جایی بالاتری دارند و بیشتر در مراکز تجاری و یا فرودگاه – راه اهن و مترو استفاده میگردد. پله برقی معمولا با استفاده از EN 115 و در دو زاویه 30 و 35 درجه تولید میگردد و از لحاظ عرض در سه سایز پله برقی 60 سانتی متر- پله برقی 80 سانتی متر- پله برقی 100 سانتی متر است، که تا ارتفاع 6 متر پله برقی ها با زاویه 35 درجه و از ارتفاع 6 متر به بالابا زاویه 30 درجه تولید میگردند. در چند سال اخیر تولیدکنندگان چینی محصولات با کیفیت و قابل رقابتی را با سایر تولیدکنندگان اروپایی پله برقی تولید میکنند و همانطورکه میدانید به دلیل مواد اولیه ارزان و نیروی کار، تولیدکنندگان مطرح دنیا نیز کارخانه های خود و یا بخش اعظم تولید را به کشور چین منتقل نموده اند.

پله برقی- escalator- پله برقی کنی –پله برقی شیندلر- پله برقی اوتیس –پله برقی ایرانی- پله برقی کانه

پله برقی کنی –پله برقی شیندلر
5/5(2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 − دو =

متاسفانه در ماه های اخیر مشاهده شده برخی افراد و یا شرکت ها با پیدا شدن تشابه اسمی یا نام مدیرعامل این شرکت باعث سوء استفاده از مشتریان قبلی و یا افراد جدید نموده اند ، لذا بدینوسیله اعلام می گردد:

1- شرکت پارت تدبیر شکیبا سهامی خاص می باشد و جزء شرکت های با مسئولیت محدود نمی باشد.

2- شرکت پارت تدبیر شکیبا با مدیریت آقای محمد اسکندری می باشد.

3- شرکت پارت تدبیر شکیبا عضو رسمی اتحادیه مربوطه با کد شناسه صنفی 0417667271 می باشد.

4- شرکت پارت تدبیر شکیبا از زمان تاسیس و ثبت شرکت هیچگونه تغییر آدرسی نداشته و همچنان در آدرس فوق الذکر مشغول فعالیت می باشد.

5- این شرکت هیچگونه شعبه، نمایندگی ندارد و همچنین یاد آور می شود که هیچ مسئولیتی نسبت به تشابه اسمی افراد غیر و شرکت های دیگر را نمی پذیرد.

این اخطاریه صرفا به اصرار مشتریان عزیز در سایت قرار گرفته و هشداری جهت جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان عزیز می باشد. با توجه به اینکه سعی ما ارائه خدمات صادقانه و سالم به مشتریان گرامی می باشد، جهت رفع پاره ای از ابهامات ، مواردی عنوان گردید، که امید است مورد توجه قرار گیرد. خواهشمند است جهت مطرح کردن هرگونه شکایت و یا سوء استفاده ، با جناب آقای محمد اسکندری به سمت مدیرعامل تماس حاصل فرمایید. لازم بذکر است درصورت مشاهده هرگونه کپی برداری از مطالب سایت و رزومه ، تقلب و سوء استفاده از نام مدیرعامل و نام شرکت ، این حق برای شرکت محفوظ می باشد تا موضوع را از طریق مراجع ذیصلاح و قضایی پیگیری نماید. استعلام از سابقه و حسن شهرت شرکت از کلیه مشتریان ما بلامانع می باشد.