اشتراک گذاری

نول چین پله برقی

رول سر خم پله برقی

نول چین ها معمولا در قسمت ریل قوسی پله برقی نصب میگردد و عملکرد آن روان بودن حرکت هندریل برروی ریل در قسمت قوس را به عهده دارد معمولا نول چین ها دارای ابعاد طول- تعداد لینک و تعداد بلبرینگ مقاومتی میباشند. نول چین های فلزی – نول چین های پلاستیکی و بلبرینگ های جداگانه که روی ریل نصب میگردند از این دسته میباشند مجموعه بلبرینگ های نول چین پله برقی از قطعات پر مصرف بوده که میبایست در سرویس های دوره ای حتما گردگیری و بررسی شوند عدم کارکرد درست نول چین باعث آسیب دیدگی هندریل پله برقی میگردد و در صورت گیرباج بودن بلبرینگ باعث از بین رفتن لایه داخلی هندریل و بیرون آمدن سیم بکسل هندریل میشود سرویس و تعویض به موقع این قطعه باعث طول عمر هندریل پله برقی میشود.

رول سرخم
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × یک =

متاسفانه در ماه های اخیر مشاهده شده برخی افراد و یا شرکت ها با پیدا شدن تشابه اسمی یا نام مدیرعامل این شرکت باعث سوء استفاده از مشتریان قبلی و یا افراد جدید نموده اند ، لذا بدینوسیله اعلام می گردد:

1- شرکت پارت تدبیر شکیبا سهامی خاص می باشد و جزء شرکت های با مسئولیت محدود نمی باشد.

2- شرکت پارت تدبیر شکیبا با مدیریت آقای محمد اسکندری می باشد.

3- شرکت پارت تدبیر شکیبا عضو رسمی اتحادیه مربوطه با کد شناسه صنفی 0417667271 می باشد.

4- شرکت پارت تدبیر شکیبا از زمان تاسیس و ثبت شرکت هیچگونه تغییر آدرسی نداشته و همچنان در آدرس فوق الذکر مشغول فعالیت می باشد.

5- این شرکت هیچگونه شعبه، نمایندگی ندارد و همچنین یاد آور می شود که هیچ مسئولیتی نسبت به تشابه اسمی افراد غیر و شرکت های دیگر را نمی پذیرد.

این اخطاریه صرفا به اصرار مشتریان عزیز در سایت قرار گرفته و هشداری جهت جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان عزیز می باشد. با توجه به اینکه سعی ما ارائه خدمات صادقانه و سالم به مشتریان گرامی می باشد، جهت رفع پاره ای از ابهامات ، مواردی عنوان گردید، که امید است مورد توجه قرار گیرد. خواهشمند است جهت مطرح کردن هرگونه شکایت و یا سوء استفاده ، با جناب آقای محمد اسکندری به سمت مدیرعامل تماس حاصل فرمایید. لازم بذکر است درصورت مشاهده هرگونه کپی برداری از مطالب سایت و رزومه ، تقلب و سوء استفاده از نام مدیرعامل و نام شرکت ، این حق برای شرکت محفوظ می باشد تا موضوع را از طریق مراجع ذیصلاح و قضایی پیگیری نماید. استعلام از سابقه و حسن شهرت شرکت از کلیه مشتریان ما بلامانع می باشد.