فروش پله برقی

 فروش پله برقی

شرکت پارت تدبیر شکیبا وارد کننده و فروشنده پله برقی در انواع مدل های زیر می باشد.

 برای کاربرد های مختلف.Heavy Duty –outdoor- indoor      

پله برقی ها عمومأ در 3 سایز( از لحاظ عرض) تولید می گردند.

عرض 60 سانتیمتر پشت تا پشت تمام شده 1200 میلیمتر

عرض80  سانتیمتر پشت تا پشت تمام شده 1400 میلیمتر

عرض 100 سانتیمتر پشت به پشت تمام شده پله برقی  1600 میلیمتر

و پله برقی از لحاظ زاویه در دو زاویه 30 و 35 درجه تولید می گردد:

برای پروژه هایی که تا ارتفاع6 متر عمودی پله برقی 35 درجه و برای ارتفاع بالاتر از 6 متر الزامأ پله برقی 30 درجه نصب می گردد.

در صورت نیاز به خرید پله برقی ارتفاع کف تا کف تمام شده معماری وطول فضای موجود در پروژه را اعلام فرمائید فرمول محاسبه طول افقی برای 2 تیپ پله برقی 30 و35 درجه به شرح ذیل می باشد.                                                               

طول پله برقی = 4905+1/824* ارتفاع کف تا کف : 35 درجه

طول پله برقی = 4905+1/732* ارتفاع کف تا کف :30 درجه

 توجه: برای پله برقی با عرض 60 سانتیمتر به دلیل محدودیت در قسمت ماشین روم  پله برقی 50 سانتیمتر به طول افقی اضافه می گردد.                 

بیش از 90 درصد پله برقی های موجود درکشور،تولید کشور چین می باشد چنانچه شما خریدار پله برقی تیسن کروپ آلمان و یا میتسوبیشی ژاپن و یا کانه فنلاند و هیوندای کره و برندهای دیگر هستید این نکته نشان دهنده مبدأ کارخانه های سازنده چین می باشد. تمامی این پله ها برای بازارایران ، تولید کشورچین بوده و همچنین قطعات یدکی آن ها نیز در کشور چین تولید می گردد و پیشنهاد ما به جهت صرفه جویی در هزینه خرید، پله برقی تولید کشور چین با مشخصات فنی خاص و سفارشی بوده و تمرکز خریدار برروی برند موتور – گیربکس – هندریل – استپ چین – استپ و تجهیزات الکتریکی باشد در صورت تهیه لیست مشخصات فنی خوب نتیجه کار خرید پله برقی با قیمت مناسب و قطعات اصلی و معتبر می باشد. به هیچ عنوان فریب برند و مارک دستگاه های که با نام فوجی عرضه می شود را نخورید زیرا بیش از 24 برند فوجی تا به امروز به کشور وارد گردیده که هیچکدام تولید کشورژاپن نبوده و همگی با پسوند و یا پیشوند مختلف بر روی کلمه  Fuji تولید می گردد این بدان معناست که پله برقی های فوجی ارتباطی با تکنولوژی ژاپن نداشته و صرفأ شاید یک لایسنس از یک شرکت کوچک و یا کاغذی را به یدک می کشد.

تنها برند ژاپنی موجود در کشور فوجی تک اصلی می باشد که این برند هم دارای کپی در بازار می باشد.

چنانچه از لحاظ هزینه امکان خرید پله برقی آکبند میسر نمی باشد این شرکت گزینه پله برقی دست دوم را پیشنهاد می نماید. ولی برای خرید پله برقی دست دوم گرفتن مشاوره و تضمین کیفیت و گارانتی واقعی بسیار مهم می باشد. ترجیحأ از افراد و یا شرکتهایی خرید نمایید که عضو اتحادیه و همچنین معتبر و خوش نام باشند.                                         

  لطفأ در صورت نیاز به توضیحات بیشترجهت خرید پله برقی با همکاران ما تماس بگیرید یا از گزینه واتس آپ تماس فوری سایت استفاده فرمائید.

سوالی دارید؟

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان ، فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

متاسفانه در ماه های اخیر مشاهده شده برخی افراد و یا شرکت ها با پیدا شدن تشابه اسمی یا نام مدیرعامل این شرکت باعث سوء استفاده از مشتریان قبلی و یا افراد جدید نموده اند ، لذا بدینوسیله اعلام می گردد:

1- شرکت پارت تدبیر شکیبا سهامی خاص می باشد و جزء شرکت های با مسئولیت محدود نمی باشد.

2- شرکت پارت تدبیر شکیبا با مدیریت آقای محمد اسکندری می باشد.

3- شرکت پارت تدبیر شکیبا عضو رسمی اتحادیه مربوطه با کد شناسه صنفی 0417667271 می باشد.

4- شرکت پارت تدبیر شکیبا از زمان تاسیس و ثبت شرکت هیچگونه تغییر آدرسی نداشته و همچنان در آدرس فوق الذکر مشغول فعالیت می باشد.

5- این شرکت هیچگونه شعبه، نمایندگی ندارد و همچنین یاد آور می شود که هیچ مسئولیتی نسبت به تشابه اسمی افراد غیر و شرکت های دیگر را نمی پذیرد.

این اخطاریه صرفا به اصرار مشتریان عزیز در سایت قرار گرفته و هشداری جهت جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان عزیز می باشد. با توجه به اینکه سعی ما ارائه خدمات صادقانه و سالم به مشتریان گرامی می باشد، جهت رفع پاره ای از ابهامات ، مواردی عنوان گردید، که امید است مورد توجه قرار گیرد. خواهشمند است جهت مطرح کردن هرگونه شکایت و یا سوء استفاده ، با جناب آقای محمد اسکندری به سمت مدیرعامل تماس حاصل فرمایید. لازم بذکر است درصورت مشاهده هرگونه کپی برداری از مطالب سایت و رزومه ، تقلب و سوء استفاده از نام مدیرعامل و نام شرکت ، این حق برای شرکت محفوظ می باشد تا موضوع را از طریق مراجع ذیصلاح و قضایی پیگیری نماید. استعلام از سابقه و حسن شهرت شرکت از کلیه مشتریان ما بلامانع می باشد.