سرویس و نگهداری پله برقی

نگهداری

یکی از فعالیت های اصلی شرکت پارت تدبیر شکیبا سرویس و نگهداری پله برقی در سطح کشورمی باشد.

که با تجربه نگهداری کلیه پله برقی های سطح شهر تهران بر روی پل های عابر مکانیزه مجهز به پله برقی در سال 89 و90 و همچنین سرویس نگهداری پله برقی در پایانه های شهر تهران – مگامال تهران –مجتمع ایرانیان –مجتمع تجاری بوستان- مجتمع تجاری گلدیس و…بسیاری از پروژه های دیگر و سایرشهرهای کشور عزیزمان ایران میتوان نام برد.

این شرکت همچنین همکاری جدی با وارد کنندگان پله برقی داشته و به صورت همکار برای شرکت های آسانسوری خدمات نگهداری و سرویس پله برقی و گارانتی را باقیمت های توافقی انجام می دهد.

این خدمات شامل بازدید های دوره ای و ماهیانه و رفع خرابی به صورت روزانه می باشد.

مزایا

1-رفع خرابی در همان روز اعلام و کمتراز 4 ساعت

2-سرویس و بازدید های دوره ای به صورت منظم و کاربردی

3-رویکرد تعمیر کارانه ، تا نگاه صرف تعویض قطعات

4-تیم فنی با سابقه و مسئولیت پذیری سر تیم خدمات

5-حسن شهرت و رزومه قوی و همکاری جدی با پروژه های بزرگ در کل کشور

6-سابقه نگهداری کلیه برندهای موجود در کشورهیچ برندی نیست که این شرکت در حوزه نصب – نگهداری – و یا سرویس به آن خدمات ارائه نکرده باشد.

مشتاقانه آماده همکاری با پروژه های شما هستیم.

سوالی دارید؟

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان ، فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

متاسفانه در ماه های اخیر مشاهده شده برخی افراد و یا شرکت ها با پیدا شدن تشابه اسمی یا نام مدیرعامل این شرکت باعث سوء استفاده از مشتریان قبلی و یا افراد جدید نموده اند ، لذا بدینوسیله اعلام می گردد:

1- شرکت پارت تدبیر شکیبا سهامی خاص می باشد و جزء شرکت های با مسئولیت محدود نمی باشد.

2- شرکت پارت تدبیر شکیبا با مدیریت آقای محمد اسکندری می باشد.

3- شرکت پارت تدبیر شکیبا عضو رسمی اتحادیه مربوطه با کد شناسه صنفی 0417667271 می باشد.

4- شرکت پارت تدبیر شکیبا از زمان تاسیس و ثبت شرکت هیچگونه تغییر آدرسی نداشته و همچنان در آدرس فوق الذکر مشغول فعالیت می باشد.

5- این شرکت هیچگونه شعبه، نمایندگی ندارد و همچنین یاد آور می شود که هیچ مسئولیتی نسبت به تشابه اسمی افراد غیر و شرکت های دیگر را نمی پذیرد.

این اخطاریه صرفا به اصرار مشتریان عزیز در سایت قرار گرفته و هشداری جهت جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان عزیز می باشد. با توجه به اینکه سعی ما ارائه خدمات صادقانه و سالم به مشتریان گرامی می باشد، جهت رفع پاره ای از ابهامات ، مواردی عنوان گردید، که امید است مورد توجه قرار گیرد. خواهشمند است جهت مطرح کردن هرگونه شکایت و یا سوء استفاده ، با جناب آقای محمد اسکندری به سمت مدیرعامل تماس حاصل فرمایید. لازم بذکر است درصورت مشاهده هرگونه کپی برداری از مطالب سایت و رزومه ، تقلب و سوء استفاده از نام مدیرعامل و نام شرکت ، این حق برای شرکت محفوظ می باشد تا موضوع را از طریق مراجع ذیصلاح و قضایی پیگیری نماید. استعلام از سابقه و حسن شهرت شرکت از کلیه مشتریان ما بلامانع می باشد.